תמונה1תמונה2תמונה3תמונה4

מצלמות במעגל סגור בחיפה

 טלוויזיה במעגל סגור 

מצלמות אבטחה במעגל סגור למעקב בטלוויזיה - שימוש במצלמות וידאו כדי להעביר אות למקום מסוים, על סדרה מוגבלת של צגים.
צילום זה שונה משידור בטלוויזיה בכך שהאות לא מועבר באופן גלוי, למרות שהוא עשוי להעסיק נקודה לנקודה (P2P), או רשת אלחוטית קישורים. למרות שכמעט כל מצלמות הוידאו מתאימות להגדרה זו, המונח מיושם בדרך כלל לאלה המשמשות למעקב באזורים כי ייתכן ויהיה צורך בניטור כגון בנקים, בתי קזינו, שדות תעופה, מתקנים צבאיים, וחנויות נוחות. שימוש זה נקרא לעתים רחוקות "CCTV" אבל השימוש בוידאו חינוך מרחוק, שם הוא כלי חשוב, הוא לעיתים קרובות מה שנקרא Videotelephony .

מצלמות אבטחה במעגל סגור בחיפה
 
מפעלי תעשייה, ציוד CCTV ניתן להשתמש כדי לצפות בחלקים של תהליך מחדר בקרה מרכזי, למשל כאשר הסביבה אינה מתאימה לבני אדם. מערכות טלוויזיה במעגל סגור יכול לפעול ברציפות או רק לפי הצורך כדי לפקח על אירוע מסוים.צורה מתקדמת יותר של טלוויזיה במעגל סגור, תוך ניצול וידאו דיגיטלי הקלטה (DVRs), מספק ההקלטה במשך שנים רבות ואולי, עם מגוון רחב של אפשרויות איכות הביצועים תכונות נוספות (כגון זיהוי תנועה התראות דוא"ל). לאחרונה, מבוזרת מבוססת IP מצלמות CCTV, חלקם מצוידים חיישני מגה פיקסל, תמיכה הקלטה ישירות המצורפת התקני אחסון ברשת, או פלאש פנימי לפעולה עצמאית לחלוטין.
מעקב של טלוויזיה במעגל סגור באמצעות הציבור נפוץ במיוחד בבריטניה, שם יש מצלמות הדיווחים יותר לנפש מאשר בכל מדינה אחרת בעולם. [3] שם ובמקומות אחרים, השימוש הגובר שלה עורר ויכוח לגבי אבטחה מול פרטיות

מצלמות אבטחה

מערכות אזעקה

אינטרקום

מצלמות נסתרות