תמונה1תמונה2תמונה3תמונה4

אזעקות בחיפה והקריות

אזעקות בחיפה והקריות

מערכת אזעקה בחיפה והקריות - התקנת מערכות אזעקה בחיפה והקריות -לחברת דימניק מערכות יש את הניסיון הרב של יותר מעשרים שנים בתחום מערכות אזעקה. דימניק מערכות מתמחה במערכות אזעקה מסוגים שונים: אזעקות קוויות ואזעקות אלחוטיות של החברות המובילות בתחום מערכות אזעקה כמו ויסוניק, ריסקו, פימה, עורב ועוד.


מצלמות אבטחה - דימניק מערכות

דימניק מערכות מספקת מצלמות אבטחה לבית ולעסק במבצעים אטרקטיביים במיוחד!!

הזמנות בטלפון: 04-8702606

פלאפון: 050-2516993

מצלמות אבטחה

מערכות אינטרקום - לבית ולעסק

אינטרקום בחיפה והקריות

אינטרקום הינו מערכת תקשורת בין שני איזורים. לדוגמה: כניסה לבנין על ידי לחיצה על הלחצן המתאים, מצלצל האינטרקום אצל הדייר שעונה ולאחר זיהוי המצלצל יש אפשרות לפתוח את דלת הכניסה על ידי לחיצה על לחצן פתיחת דלת. דוגמה נוספת לאינטרקום הוא קשר בין פקידה למנהל.
קיימים צורות שונות של מערכות האינטרקום: משפורפרת הדומה לטלפון תלוי בלי לחצני ספרות ועד לאינטרקום המחובר לטלפון הביתי או המשרדי ואינטרקום טלויזיוני המורכב ממסך שרואים בו את האדם שלחץ על הלחצן ולאחר זיהוי ניתן לפתוח לו את הדלת על ידי הקשה על הלחצן המתאים.


מעבדת תיקונים

דימניק מערכות מתקנת טלוויזיות LCD פלזמות מחשבים ומסכי מחשב

מעבדת תיקונים


מצלמות אבטחה לבית ולעסק

דימניק מערכות


דימניק מערכות

דימניק מערכות

דימניק מערכות מתמחה בהתקנה מקצועית מצלמות אבטחה למעלה מ- 20 שנה

מצלמות במעגל סגור


פורמט תוכנת מצלמות אבטחה


מצלמות אבטחה - גנבי מצלמות אבטחה


מצלמות אבטחה - מטפלת מכה קשישה


מצלמות אבטחה - דימניק מערכות

           מצלמות אבטחה


מצלמות אבטחה בחיפה והקריות

שנה טובה לכל עם  ישראל!
 
מצלמות אבטחה בחיפה | אזעקות בחיפה | אינטרקום בחיפה
 
מעתה תוכלו לצפות בכל המתרחש
 
בבית או בעסק בכל מקום בעולם!!!
 
 
 
דימניק מערכות השיקה אתר חדש עם מבצעים אטרקטיביים!!
 
 
 
מבצע!!!
 
אזעקה אלחוטית מדגם ויסוניק הכוללת 3 גלאים + מגנט + צופר + התקנה 2199 ש"ח 
 
 
 
לתאום פגישה עם יועץ אבטחה מטעם חברת דימניק מערכות
 
 
ללא תשלום וללא התחייבות! התקשרו עוד עכשיו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       צינור

        מצלמות כיפה

אזעקות

 

אינטרקום

מצלמות אבטחה בחיפה | אזעקות בחיפה | אינטרקום בחיפה

התקנת מצלמות אבטחה בחיפה והקריות | התקנת אזעקות בחיפה והקריות | התקנת אינטרקום בחיפה והקריות | מצלמות אבטחה | מצלמות אבטחה בצפון | אזעקות בצפון

התקשרו עוד עכשיו 050-2516993 צחי


מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה בצפון
מצלמות אבטחה בצפון

מצלמות אבטחה בחיפה  | אזעקה בחיפה  | אינטרקום בחיפה

מעוניינים לבקר על פעילות העסק שלכם? למנוע גניבות בעסק ובבית? להבטיח את שלום ילדיכם בהימצאותם עם המטפלת? אם כן, הגעת למקום הנכון!

הזמנים המודרניים, טומנים בחובם יתרונות מבורכים, אך כידוע לכולנו גם לא מעט חסרונות, כו גניבות בבתי עסק, התעללות בילדים מצד מטפלות, והרשימה לצערנו עוד ארוכה. בשימוש מגוון השירותים והפתרונות של חברתנו תוכלו למזער נזקים ולייעל את איכות הבקרה, בהתאמה לצרכים הספציפיים שלכם הן מבחינת מיקום והן מבחינת היכולות הכלכליות שלכם.

חברתנו, היא מומחית למתן פתרונות בקרה ואבטחה במגוון גדלים וצורות, הסוואת מצלמות והתקנתן באופן המקצועי, הרגיש והדיסקרטי ביותר להבטחת שלומכם ומניעת הפסדים בבית העסק כאחד.

דימניק מערכות, מתקינה, מייעצת, מתכננת, משווקת ונותנת שירות למערכות אבטחה הכוללות: מצלמות אבטחה  גלויות וסמויות בחיפה, מצלמות אבטחה IP, מצלמות אבטחה ממונעות או מצלמות אבטחה קבועות, מערכות הקלטה, אזעקות בחיפה, מערכות אזעקה, גלאים שונים מכל הסוגים מערכות אזעקה ( נפח, אקטיביים, פאסיביים, אלחוטיים, גלאי קרן או דו קרן). אינטרקום בחיפה, מערכות אינטרקום קודנים, מנעולים חשמליים, מתאמי טלפון ועוד.

לחברת דימניק מערכות, יש את הניסיון והידע הרב במערכות אבטחה, כל זאת, במתן השירות הטוב והמהיר ביותר, עם הציוד המתקדם והאיכותי ביותר הקיים בשוק העולמי והארצי.


השירותים שלנו

יעוץ ומתן פתרונות אבטחה לבית ולעסק, התקנת מצלמות נסתרות לצורכי אבטחה, התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור, התקנת מצלמות אבטחה ומעקב לצפייה ברשת ללא צורך במחשב (IP) ללא צורך במחשב DVR.

המוצרים ומערכות האבטחה, מיוצרות ע"י החברות המובילות בתחום (Samsung ,Sony ועוד). תחומי העיסוק של החברה כוללים התחומים הבאים: מצלמות אבטחה, מערכות טלוויזיה במעגל סגור, אינטרקום ומערכות כריזה, בקרת כניסה, הקמה ואחזקת רשתות תקשורת, ממוחשבות, מרכזיות תקשורת מתקדמות, מערכות גילוי וכיבוי אש, בדיקה ונטרול האזנות ועוד.

למה דווקא דימיניק מערכות?

דימניק מערכות, נותנת יעוץ  בתכנון והקמת מערכות אבטחה , שתבוא לידי ביטוי בבקרה חכמה על המתרחש בבית העסק ובבית בשעות היום והלילה, מספקת את מגוון מוצרי האבטחה המתקדמים ביותר הקיימים בשוק תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ודיסקרטיות מלאה, ומתאימה את פתרונות אבטחה לצרכיו, מגבלותיו ויכולותיו של הלקוח.

צרו קשר עכשיו, לקבלת פתרונות האבטחה היעילות ביותר! 
נשמח לעמוד לשירותכם בשעות הפעילות ו 24 שעות ביממה בעת חירום.

דימיניק מערכות. השקט שלכם - האבטחה שלנו.

כתובת  קרן היסוד 18 קרית ביאליק.
בימים א'-ה' בין השעות 8:30 - 19:00 ביום ו' 8:00 -13:00
בטלפון   050-2516993      בית העסק:   04-8702606


 

 

 


מצלמות אבטחה

מערכות אזעקה

אינטרקום

מצלמות נסתרות