תמונה1תמונה2תמונה3תמונה4

מצלמות אבטחה נסתרות

מצלמות אבטחה | מצלמות נסתרות לבקרה ומעקב סמוי

מצלמות אבטחה נסתרות


התקנת מצלמות נסתרות הנה עובדה שכיחה בימינו. מצלמות נסתרות מותקנות במקרים בהם אנו מעוניינים לצלם בלא ידיעת המצולם (מטפלת, עסק וכו').
התקנת מצלמה נסתרת היא חוקית. קיימים סוגים שונים של מצלמות נסתרות וניתן להסתיר אותן כמעט בכל חפץ שנרצה כדוגמת שעון קיר, גלאי נפח של אזעקה,עט, בובה, תיק, משקפיים ועוד...

דימניק מערכות מספקת מגוון רחב של מצלמות נסתרות כגון:

מצלמה נסתרת בשעון , מצלמה נסתרת בגלאי נפח , מצלמה נסתרת בגלאי עשן , מצלמה נסתרת בעט , מצלמה נסתרת במחשב . אנו מתקינים מצלמות נסתרות בצורה סמוייה לחשיפת גניבות וחבלות , חשיפת מעשי ונדליזם , מצלמות נסתרות למטפלת

 
מבחר מצלמות נסתרות המותקנות בצורה סמוייה בכל אביזר או מקום שתחפצו, להזמנות לחצו כאן התקנת מצלמות נסתרות הינה למטרות חוקיות בלבד:
     מצלמות נסתרות בשעון

מערכת מצלמות נסתרות מצלמת אבטחה | מערכות מצלמה סמויה

פתרונות נסתרים שלנו מצלמה סמויה, וגם זכו את שיא העולם גינס 7 פעמים עבור המצלמה הקטנה ביותר בעולם של וידאו. יש לנו מגוון רחב של מערכות מעקב סמוי של מצלמות אבטחה נסתרות להתאים לכל הסביבה. צג החנות שלך, במשרד, בבית או במחסן עם כמעט לגילוי מצלמות מעקב נסתרות. אנו מציעים את כל השדרוגים והשיפורים הדרושים מצלמה נסתרת מוצרי האבטחה שלנו, כך שניתן יהיה להגדיר באופן ספציפי שיתאים לצרכים שלך. אנו מציעים גם פתרונות מותאמים אישית. אם אינך רואה את המוצר הנכון כאן, להתקשר אלינו ואנו עיצוב הפתרון הנכון עבור סמוי מעקב וידאו דיסקרטי של סביבה.
 
מצלמות נסתרות בשעון

מצלמות אבטחה

מערכות אזעקה

אינטרקום

מצלמות נסתרות